Ansatte

Ledelse

Jens Christian Thysted

35 91 77 55
jens.thysted@vtfk.no
Rektor
Horten
Porsgrunn

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Studierektor / Avdelingsleder helsefag
Horten
Porsgrunn

Rita Immerstein

35 91 77 69
rita.immerstein@vtfk.no
Studiekoordinator og rådgiver
Horten
Porsgrunn

Marit Hagen Øygarden

35 91 76 42/97 09 88 77
marit.hagen.oygarden@vtfk.no
Markeds- og kommunikasjonsleder
Horten
Porsgrunn

Irmina Celebic

35 91 77 68
irmina.celebic@vtfk.no
Administrativ leder
Horten
Porsgrunn

Fredrik Hafredal

97 06 44 40
fredrik.hafredal@vtfk.no
Utviklingsleder faglig / pedagogisk
Horten
Porsgrunn

Robert Immerstein

robert.immerstein@vtfk.no
Avdelingsleder elektro
Horten
Porsgrunn

Morten Wæhle

33 07 92 42
morten.wehle@vtfk.no
Avdelingsleder maritim
Horten

Arne Sundsdal

33 07 92 40
arne.sundsdal@vtfk.no
Kvalitetsleder / IKT-leder / Faglærer
Horten
Porsgrunn

Administrasjon

Irmina Celebic

35 91 77 68
irmina.celebic@vtfk.no
Administrativ leder
Horten
Porsgrunn

Katarina Krigaar

90 53 18 59
katarina.krigaar@vtfk.no
Konsulent
Horten

Drift og IT

Adrian Stridsklev Tollefsen

95 24 25 38
adrian.tollefsen@vtfk.no
IT-ansvarlig
Horten
Porsgrunn

Simen Bergedal Rønningen

simen.bergedal.ronningen@vtfk.no
IT- lærling
Horten
Porsgrunn

Elektro

Gaute Birkeli

gaute.birkeli@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Inger Ora

inger.ora@vtfk.no
Faglærer
Horten

Karl Willy Nylen

karl.willy.nylen@vtfk.no
Faglærer
Horten

Khosro Hamedbarghi

khosro.hamedbarghi@vtfk.no
Faglærer
Horten

Kin Arntsen Ng

kin.arntsen.ng@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Terje Bergerud

terje.bergerud@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Tone Strand

tone.strand@vtfk.no
Faglærer
Horten

Robert Immerstein

robert.immerstein@vtfk.no
Avdelingsleder elektro
Horten
Porsgrunn

Arne Sundsdal

33 07 92 40
arne.sundsdal@vtfk.no
Kvalitetsleder / IKT-leder / Faglærer
Horten
Porsgrunn

Helsefag

Elizabeth Rose Skottheim

rose.skottheim@vtfk.no
Faglærer
Horten

Eva Bratland Ramberg

eva.bratland.ramberg@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Eva Kirkeberg

eva.kirkeberg@vtfk.no
Faglærer
Horten

Hilde Eide Tørring

hilde.eide.torring@vtfk.no
Faglærer
Horten

Sigrid Lian

sigrid.lian@vtfk.no
Faglærer
Horten

Urd Vikøren

urd.vikoren@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Studierektor / Avdelingsleder helsefag
Horten
Porsgrunn

Maritime fag

Jon Asle Ottne

jon.asle.ottne@vtfk.no
Faglærer
Horten

Morteza Shabani

morteza.shabani@vtfk.no
Faglærer
Horten

Ole Hugsted

ole.hugsted@vtfk.no
Faglærer
Horten

Trond Evensen

trond.evensen@vtfk.no
Faglærer
Horten

Morten Wæhle

33 07 92 42
morten.wehle@vtfk.no
Avdelingsleder maritim
Horten

Velg Kategori:

Velg sted: