Ansatte

Administrasjon og ledelse

Caroline Østerbæk

35 91 77 53
caroline.osterbak@vtfk.no
Konsulent kontor adm

Hans Ole Dyrseth

35 91 76 42 / 99 62 24 51
hans.ole.dyrseth@vtfk.no
Leder prosjekt og markedsavdeling

Irmina Celebic

35 91 77 68
irmina.celebic@vtfk.no
Administrativ leder

Jens Christian Thysted

35 91 77 55
jens.thysted@vtfk.no
Rektor

Kathryn Lee Hansen

kathryn.lee.hansen@vtfk.no
Avdelingsleder byggfag

Ola Småkasin

33 07 90 03
ola.smaakasin@vtfk.no
Prorektor

Rita Immerstein

35 91 77 69
rita.immerstein@vtfk.no
Rådgiver og studiekoordinator

Jan Erik Lie

33 07 92 32
jan.erik.lie@vtfk.no
Avdelingsleder elektrofag

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Avdelingsleder helsefag

Morten Wæhle

33 07 92 42
morten.wehle@vtfk.no
Avdelingsleder maritimefag

Bygningsautomatisering

Pål Kyrkjebø

35917758
paal.kyrkjebo@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Trond Loen

trond.loen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Industriell automatisering

Ergun Sacak

35 91 77 57
ergun.sacak@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Sven Åge Eriksen

35 91 77 52
sven.aage.eriksen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Støttefunskjon

Adama Odden

35 91 77 64
adama.odden@vtfk.no
Renholder Porsgrunn

Adrian Stridsklev Tollefsen

95 24 25 38
adrian.tollefsen@vtfk.no
IT-ansvarlig Horten og Porsgrunn

Sander Gill Westlie

90 91 90 96
san1602@vtfk.no
IT- lærling Horten og Porsgrunn

Stian Melby

35 91 77 59
stian.melby@vtfk.no
Vaktmester Porsgrunn

Bygg

Kathryn Lee Hansen

kathryn.lee.hansen@vtfk.no
Avdelingsleder byggfag

Mark Selles

mark.selles@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Pål Kyrkjebø

35917758
paal.kyrkjebo@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Thomas Leite Fuglestad

thomas.fuglestad@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Trond Loen

trond.loen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Vegard Klevstad

vegar.klevstad@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Elektro

Arne Sundsdal

33 07 92 40
arne.sundsdal@vtfk.no
Horten

Bjørn Ove Mannes

bjorn.ove.mannes@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Espen Aamodt

35 91 77 51
espen.aamodt@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Karl Willy Nylen

karl.willy.nylen@vtfk.no
Faglærer Horten

Khosro Hamedbarghi

33 07 92 28
khosro.hamedbarghi@vtfk.no
Faglærer Horten

Marit Carlsen

33 07 92 27
marit.carlsen@vtfk.no
Faglærer og studiekoordinator Horten

Morten Olsrød

33 07 92 35
morten.olsrod@vtfk.no
Faglærer Horten

Per Are Mellingen

35 91 77 76
per.are.mellingen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Tone Strand

33 07 92 39
tone.strand@vtfk.no
Faglærer Horten

Jan Erik Lie

33 07 92 32
jan.erik.lie@vtfk.no
Avdelingsleder elektrofag

Helse- og oppvekstfag

Anne Marie Skoe Gulvik

annemarie.gulvik@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Eva Bratland Ramberg

45 23 79 64
eva.bratland.ramberg@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn og Horten

Hanna Andresen

hanna.andresen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Hanne Lie Kvalshaugen

hanne.lie.kvalshaug@vtfk.no
Faglærer Horten

Hilde Eide Tørring

33 07 92 41
hilde.eide.torring@vtfk.no
Faglærer Horten

Mette Christiansen

mealch84@gmail.com
Faglærer Porsgrunn

Sigrid Lian

33 07 92 30
sigrid.lian@vtfk.no
Faglærer Horten

Urd Vikøren

urd.vikoren@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn og Horten

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Avdelingsleder helsefag

Maritime fag

Jon Asle Ottne

jon.asle.ottne@vtfk.no
Faglærer Horten

Morteza Shabani

33 07 92 56
morteza.shabani@vtfk.no
Faglærer Horten

Ole Hugsted

33 07 90 26
ole.hugsted@vtfk.no
Faglærer Horten

Trond Evensen

trond.evensen@vtfk.no
Faglærer Horten

Morten Wæhle

33 07 92 42
morten.wehle@vtfk.no
Avdelingsleder maritimefag

Maskin

Arne Gustav Furu

35917754
arne.gustav.furu@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Gunnar Hauge Kritstiansen

35 91 77 67
gunnar.kristiansen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Kjetil Hartveit Holtet

kjetil.holtet@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Loredana Gjerden

35 91 77 63
loredana.gjerden@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Ledelse, økonomi og markedsføringsledelse

Eivind Kjølsrød

eivind.kjosrod@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Fredrik Hafredal

97 06 44 40
fredrik.hafredal@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Inger Ora

33079179
inger.ora@vtfk.no
Faglærer Horten

Knut Rød-Knudsen

35 91 77 77
knut.rodknudsen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Realfag

Arild Bjørvik

35 91 77 54
arild.bjorvik@vtfk.no
Faglærer Realfag Porsgrunn

Arne Gustav Furu

35917754
arne.gustav.furu@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Barbro Natalie Nilsen

barbro.nilsen@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Tone Strand

33 07 92 39
tone.strand@vtfk.no
Faglærer Horten

Yrkesrettet kommunikasjon

Åshild Mathilde Tveita

35 91 77 78
ashild.tveita@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Geir C. Solberg

33 07 92 38
geir.c.solberg@vtfk.no
Faglærer Horten

Inger Ora

33079179
inger.ora@vtfk.no
Faglærer Horten

Jorunn Kvennodd

90 92 63 58
jorunn.kvennodd@vtfk.no
Faglærer Porsgrunn

Velg Kategori: